Nowa inwestycja Czyżewskiego 1 to nowe mieszkania na sprzedaż, położone w prestiżowej dzielnicy Łobzów (dzielnica Krowodrza). Choć jej powierzchnia jest stosunkowo niewielka, to infrastruktura jest bardzo rozbudowana. Mieszkańcy dzielnicy Krowodrza mogą korzystać z bliskości usług, sklepów, szkół, przedszkoli oraz centrów handlowych. Nowe inwestycje mieszkaniowe położone na północny – zachód od centrum Krakowa, to idealne miejsce zarówno dla osób ceniących spokój i ciszę, jak i tych, dla których istotne są dobre połączenie komunikacyjne.

ATUTY INWESTYCJI

Prestiżowa lokalizacja
Bardzo dobra komunikacja
Rynkowa cena
Atrakcyjna architektura
Solidny deweloper
Zarezerwuj

Mieszkania deweloperskie w zurbanizowanej części Krakowa to dokonała inwestycja – bogata infrastruktura techniczna, handlowa a także komunikacyjna sprawiają, że nowe mieszkania zyskują na wartości. Co więcej, bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych oraz stacji kolejowej Kraków – Łobzów, gwarantuje łatwy i szybki dojazd do najważniejszych punktów krakowskiej aglomeracji.

Prace budowlane na terenie nowej inwestycji mieszkaniowej rozpoczęliśmy końcem 2016 roku, a planowanym terminem oddania budynków do użytkowania jest I kwartał 2018. Postępy prac można śledzić w Galerii w zakładce Dziennik Budowy.

W ofercie Czyżewskiego 1 znajdują się nowe mieszkania na sprzedaż (rynek pierwotny). Prestiżu inwestycji dodaje atrakcyjna architektura, która znakomicie wpisuje się w dynamiczny charakter centrum Krakowa. Inwestycja Czyżewskiego 1 łączy funkcjonalność ze stylem. W ofercie sprzedaży dostępne są mieszkania o powierzchni od 24 m do 64 m. Są to zarówno mieszkania 1 pokojowe, mieszkania 2 pokojowe, a także przestronne mieszkania 3 pokojowe. Niezależnie od metrażu, każde mieszkanie łączy jedno – funkcjonalny rozkład i dostęp do światła dziennego.

Loading