INWESTOR

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

Convector Development Spółka z o.o.
Deweloper o blisko 20-letnim doświadczeniu w realizowaniu obiektów wielorodzinnych i jednorodzinnych dla wymagających. Dwukrotnie uhonorowany tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz nagrodą Złotego Sokoła. Inwestycje mieszkaniowe Spółki charakteryzują się dbałością zarówno o atrakcyjność formy architektonicznej, jak i funkcjonalność budynków oraz przemyślane rozkłady mieszkań. Firma jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

GENERALNY WYKONAWCA

PBHT Edmund Leś
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe „Edmund Leś” działa na rynku budowlanym od 1986 roku,  realizując m.in. szeroki zakres obiektów budownictwa mieszkaniowego. Firma zatrudnia około 250 osób, w tym wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę techniczną oraz wykwalifikowane ekipy budowlane. Firma jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

PROJEKT ARCHITEKTONICZNY

B2 Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K.
Znana krakowska pracownia projektowa, działająca od 1995 roku, mająca na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Zespół projektowy tworzy ponad 50 architektów zgrupowanych w specjalistycznych działach odpowiadających za poszczególne etapy procesu inwestycyjnego.

Informacja prawna o inwestorze (spółka celowa):
Apartamenty Czyżewskiego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
Siedziba Zarządu: ul. Tuchowska 6B, 30-618 Kraków
Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000583254.
Numer REGON 362856485
Numer NIP: 679-311-79-63. 

Loading