LOKALIZACJA

W CENTRUM MIEJSKIEGO ŻYCIA

Miasto takie jak Kraków daje wiele możliwości. To mający imponującą tradycję ośrodek akademicki, zagłębie nowoczesnego biznesu oraz setki prężnie działających instytucji kultury. Dzięki rozwiniętej sieci dróg, tras kolejowych oraz bliskości lotniska, jest to również znakomita baza wypadowa do podróży krajowych oraz zagranicznych.

Jednym z podstawowych założeń przy tworzeniu inwestycji Czyżewskiego 1 było wykorzystanie potencjału miasta i stworzenie wygodnego miejsca do aktywnego życia w ciągłym ruchu. Nie bez powodu więc, tak istotna była dla nas lokalizacja. To właśnie bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych, a także stacji kolejowej Kraków–Łobzów, gwarantuje łatwy dojazd do najważniejszych punktów całej aglomeracji, dając mieszkańcom niezwykłą swobodę działania.

mapka/rower

Aktywny dzień składa się z bardzo wielu punktów, które mieszkańcy Czyżewskiego 1 z łatwością mogą połączyć: pracę, naukę (blisko Politechnika Krakowska, Uniwersytet Pedagogiczny, Wyższa Szkoła Zarządzania), jogging w Parku Wyspiańskiego, rolki na Błoniach, trening w pobliskim klubie fitness, wieczorny wypad do baru lub do kina a także zakupy (blisko min. Galeria Bronowice, Ikea, Makro).

Loading