O INWESTYCJI

SPRAWDZONA JAKOŚĆ, NOWOCZESNY STYL

Czyżewskiego 1 to nowy, bardzo ciekawy punkt na inwestycyjnej mapie Krakowa.

Inwestycję tworzą dwa 5-piętrowe budynki mieszkalno-usługowe z wygodnymi garażami podziemnymi. Mieszkańcy mogą wybierać spośród 206 lokali o pow. od 24,7 do 66,5 m2. Zróżnicowana, starannie przemyślana oferta zawiera mieszkania 1, 2 oraz 3-pokojowe, dzięki czemu każdy dobierze to idealne, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

  POBIERZ KATALOG INWESTYCJI 

zagospodarowanie terenu

MAŁE MIESZKANIA O DUŻYCH MOŻLIWOŚCIACH

Podstawą dobrze zorganizowanego życia jest dobrze zorganizowana przestrzeń. Przemyślane rozkłady mieszkań na Czyżewskiego 1 gwarantują efektywne wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Wybierając jedną z ustawnych kawalerek, zyskasz przytulne lokum, za które nie przepłacisz.          

BLISKO DO PRACY

Wiemy, jak cenna jest każda minuta podczas porannych dojazdów do pracy. Mieszkając na Czyżewskiego 1 nie będziesz niepotrzebnie tracić czasu – przystanek autobusowy oddalony jest zaledwie o 150 m. Podróż służbowa? Żaden problem, w 3 minuty dojdziesz do stacji PKP Kraków – Łobzów, a w 15 minut dojedziesz na lotnisko w Balicach.

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Współczesna rodzina, to życie w ciągłym ruchu. Łatwiej zdążyć z codziennymi obowiązkami, kiedy do przedszkola jest kilka minut spacerem, równie blisko do najbliższej przychodni, a zakupy możesz zrobić dosłownie po sąsiedzku. Układ budynków tworzy dwa wnętrza urbanistyczne: o funkcji usługowej oraz rekreacyjnej z placem zabaw, alejkami i ławeczkami.

GDY RODZINA SIĘ POWIĘKSZA, POWIĘKSZAMY MIESZKANIE

W ofercie dostępny jest duży wybór mieszkań powyżej 50m2. Co więcej, istnieje możliwość łączenia dwóch sąsiadujących lokali. To szansa na stworzenie przestronnego mieszkania, dostosowanego do potrzeb liczniejszej rodziny. Dzięki przemyślanej ekspozycji, pomieszczenia są doświetlone, co pozwala w pełni wykorzystać każdy dzień.

Wszystko to sprawia, że inwestycja Czyżewskiego 1 to doskonałe miejsce na nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie.

Prestiżu nowej inwestycji dodaje atrakcyjna architektura, która znakomicie wpisuje się w dynamiczny charakter centrum Krakowa. Inwestycja Czyżewskiego 1 łączy funkcjonalność ze stylem. Budynki przyciągają uwagę nietuzinkowymi rozwiązaniami oraz wykończeniem detali. Zróżnicowaną kolorystycznie elewację współtworzą balustrady z barwionego szkła, a także loggie, tarasy i portfenetry.

Loading